MACE HEAD na HARDCORE LOVES ALL COLORS RECORDS aneb Michal vrací úder

HARDCORE LOVES ALL COLORS RECORDS📌 vychází demo 💣💣MACE HEAD
HARDCORE LOVES ALL COLORS RECORDS📌 vychází demo 💣💣MACE HEAD

🤟Na Mičlově minilabelu 📌HARDCORE LOVES ALL COLORS RECORDS📌 vychází demo 💣💣MACE HEAD💣💣

válečnýho fantasy metal punku ze Slezska, kterej jak agresivní křídlo římskýho bojovýho praporu oře bitevní pole nepřátel a nekompromisně hrne krajinou vpřed svoje poselství meče jak pluh určený k tvoření nových světů, nových světů vytvářejích staré pořádky! Spojení fantasy světů jak z knížek Roberta E. Howarda, autora knih o barbaru Conanovi a králi Kullovi, se zuřivým metal/punkem ve stylu BATHORY / DARKTHRONE / HELLHAMMER / FATUM a dalších průkopníků pájení dřevních surových hudebních světů undergroundu a metalových kytar zablácených punkovou neučesaností jede jako věky osvědčená válečná mašinerie, a ničím ji nelze zastavit!

První demo 💣💣MACE HEAD💣💣 vychází poprvé na kazetě v exkluzivní 50-ti kusy omezené edici s typickým punk/metal černobílým obalem na průsvitný světle růžový kazetě v obalu s červenými dvířky, rudými stejně jak krev padlých nepřátel na pláních Bar-Khün!

10 kusů z této edice ale navíc vychází v provedení TOTAL DIE HARD FANTASY EDITION RULED BY SWORD s plakátem, obrovskou ručně tvarovanou samolepkou určenou na tvoji kytaru nebo lednici o rozměru 7x29cm a exkluzivním trikem 💣💣MACE HEAD💣💣 s motivem z obalu kazety, který byl ale přetvořen přesně do retro stylu půlky 80. let, je vytištěn na černém triku jedné z nejlepších značek textilu na světě Gildan heavy světle šedou stříbřitou barvou evokující barvu čerstvě ukovaného meče a motiv vojáka z bitevních plání a dávných válečných vřav s palcátem v ruce omláceným o hlavy a přilby protivníků tak padne přesně do sbírky k dobovým trikům vašich metal/punk hrdinů jako DISCHARGE nebo SACRILEGE! Warrior metal/punk rule the world! Špinavější než špinavý! 💣💣MACE HEAD💣💣 je tady!

❕❕❕❕❕❕Kazetu i DIE HARD edici objednávejte POUZE na: 📧 mipunk@seznam.cz ❕❕❕❕❕❕

Official release date: 10. 6. 2021 Ochutnávka zde: https://macehead.bandcamp.com K dostání PRÁVĚ TEĎ ❕❕❕

STANDARD EDITION – tape only: 150,-

TOTAL DIE HARD FANTASY EDITION RULED BY SWORD – kazeta, triko (vyber z velikostí M, L nebo XL), plakát A2, ručně tvarovaná nálepka 7x29cm, stylová svrchní samolepka s označením DIE HARD edice s barbarem Conanem, to celé vydavatelem zapečetěné v luxusním dárkovém balení: 500,-

📧Objednávejte na: mipunk@seznam.cz ❕❕❕