Průmyslová smrt – Pedagogika poražených právě vychází i na MC kazetě

Release vychází jako fosforeskující růžová kazetka s potiskem, plně barevným oboustranným sedmipanelovým bukletem, který obsahuje všechny texty, a v obalu se zlatými dvířky! 


PRŮMYSLOVÁ SMRT tvořila materiál na nové album posledních sedm let a čekání se vyplatilo! Kapela se na novým albu vytasila s hrubým grindcorem s hutným metalickým zvukem, drtivými thrashovými riffy a devastujícími střednětempými mosh pasážemi, které se vždy zvrhnou ve střemhlavý nekompromisní blast beat útok, který tě smete jak vlna tsunami před kterou není úniku! A texty pojednávající o tom, že realitě neutečeš jen dokonávají dílo zkázy tohohle ničivýho twisteru, kterej tě jak vysokotlakej lis semele na prach! 

Deska vznikla vyloženě v mezinárodní spolupráci a obsazení umělců! Nahrávalo se v legendárním metalovém studiu Shaark v Bzenci, CZ (Master, Krabathor, …), sound nahrávky vytvořil mistr zvuku Dan Randall v USA studiu Mammoth Sound masterings (Toxic Holocaust, Sodom, Magrudergrind, …) a obal namaloval slovutný italský malíř a umělec Paolo Girardi (Power Trip, Blasphemophagher, …)! Grafiku vytvořil Lukáš Prskavec (Exorcizphobia, Refore, …)! 

A vychází i DIE HARD edice kazety!!!! 
POUHÝCH 10 KUSŮ!!!! 

DIE HARD edice kazety obsahuje tento nekompromisní materiál: 
– kazeta s albem PRŮMYSLOVÁ SMRT – PEDAGOGIKA PORAŽENÝCH 
– taška s potiskem přední strany a černobílou variantou grafiky alba PEDAGOGIKA PORAŽENÝCH 
– triko METALURGIA FESTIVAL vol. 2 s potiskem předku i zad (můžete vybírat z velikostí M, L, XL, XXL
– FLASH DISK 8GB s MP4 video záznamem online koncertu METALURGIA FESTIVAL vol. 2, jehož součástí jsou i některé grafické podklady vytvořené pro festival, původní tisková zpráva, „report“ z přípravy festivalu a rubrika zajímavostí z přípravy festivalu sepsaný pořadatelem festivalu Mičlem, a jako bonus klip – lyric video k písni Kaložrouti z nového alba 
– flyer a sticker set METALURGIA FESTIVAL původních letáků a samolepek 
– velká grip samolepka s logem PRŮMYSLOVÁ SMRT 
– originální respirátor třídy FFP 2 s ručně vyvedeným nápisem a názvem songu KALOŽROUTI z alba PEDAGOGIKA PORAŽENÝCH 
– to celé zabalené v luxusním dárkovém balení se svrchní etiketou 
– zapečetěno!!!! 


Kazetu i DIE HARD verzi objednávej PRÁVĚ TEĎ na adrese: mipunk@seznam.cz 

Poslechni na: https://prumyslovasmrt.bandcamp.com/album/pedagogika-porazenych


Řež začíná!!!!